Обласні та м. Рівне курси удосконалення керівних
кадрів 2 категорії  

33028, м. Рівне, вул. Г.Мазепи, 14

 

Завідувач курсів

 

Пархомей Олександр Федорович

 

тел.: (0362)26-76-55

 

Обласні курси функціонують як структурний підрозділ Центру, який здійснює навчально-методичну роботу на регіональному, місцевому та об’єктовому рівнях, як суб’єкт освітньої діяльності мережі навчально-методичних установ ДСНС України.

 

 

Головними завданнями курсів є:

  • проведення за державним замовленням (згідно з планами комплектування, які затверджуються розпорядженнями голови Рівненської облдержадміністрації) навчально-методичної діяльності з функціонального навчання керівних кадрів і фахівців у сфері цивільного захисту;
  • забезпечення виконання умов угод про навчання з юридичними і фізичними особами;
  • надання методичної допомоги об’єктам господарювання у проведенні навчань, тренувань з цивільного захисту;
  • методичне керівництво організацією та функціонуванням мережі консультаційних пунктів щодо дій населення у НС при органах місцевого самоврядування та житлово-експлуатаційних організаціях;
  • підготовка і видання навчальних і методичних матеріалів, інформаційно-рекламних листівок з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності;
  • участь у науково-експериментальній роботі, що здійснюється вищими навчальними закладами та науковими установами, з проблем цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення в умовах надзвичайних ситуацій;

 

Послуги:

  1. Функціональне навчання у сфері цивільного захисту керівних кадрів і фахівців об’єктів господарської діяльності усіх форм власності.
  2. Виготовлення плануючої документації щодо організації та ведення цивільного захисту на об’єктах господарської діяльності.
  3. Підготовка і розповсюдження методичних матеріалів, інформаційно-рекламних листівок, пам’яток, буклетів, інформаційно-довідкових куточків з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

 

Працівники обласних курсів

  • Пархомей Олександр Федорович завідувач обласних курсів
  • Мощук Андрій Борисович заступник завідувача обласних курсів
  • Зейда Віктор Федорович викладач вищої категорії
  • Павлюк Володимир Вікторович викладач I категорії
  • Коваль Володимир Олександрович викладач II категорії
  • Кособуцька Наталія Теофанівна методист вищої категорії
  • Скомаровська Алла Степанівна начальник циклу практичної підготовки
  • Кільченко Ігор Олександрович майстер виробничого навчання
  • Мамчур Олена Олегівна майстер виробничого навчання
  • Сас Віталій Михайлович майстер виробничого навчання
  • Кірпічніков Василь Юрійович завідувач кабінету навчального (інформаційних технологій)
  • Батіщіва Валентина Олександрівна фахівець кабінету навчально (інформаційних технологій)
  • - завідувач лабороторії (наочних засобів навчання)
  • Приступлюк Валентина Василівна лаборант