Посилання на сайт Рівненська обласна державна адміністрація

 

Про функціональне навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області у 2018 році

Видавник: Рівненська обласна державна адміністрація
Номер: 704
Дата: 29 листопада 2017

 

Дата оприлюднення: 04.11.2017

 

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 року № 819 „Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту”:

1. Затвердити план комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області з навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, на 2018 рік (далі – План комплектування) згідно з додатком.

2. Головам районних державних адміністрацій, виконавчим комітетам рад міст обласного значення, об’єднаним територіальним громадам:

1) розробити та затвердити відповідні плани комплектування на 2018 рік, про що інформувати управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації до 29 грудня 2017 року;

2) забезпечити подання навчально-методичному центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області заявок на функціональне навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік до 01 жовтня 2018 року.

3. Головам районних державних адміністрацій, виконавчим комітетам рад міст обласного значення, об’єднаним територіальним громадам, керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, установ, організацій та підприємств усіх форм власності:

1) забезпечити виконання Плану комплектування;

2) інформувати управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації про стан виконання Плану комплектування щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом.

4. Визнати з 11 січня 2018 року таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24 листопада 2016 року № 727 „Про функціональне навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області у 2017 році”.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова адміністрації                                                                        О.Муляренко

Додаток до розпорядження