НОВИНИ » 2018 » Березень » 22 » Бережіть не тільки свій улов, але і своє здоров’я
11:24
Бережіть не тільки свій улов, але і своє здоров’я

Зимова риболовля не є простою ловлею риби. Це неабияке зняття стресу і відновлення нервової системи від прискорених та напружених темпів сучасного життя. Проте, щоб цей відпочинок не перетворився на нещасний випадок, кожному потрібно бути вкрай обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на льоду, щоб не наражати на небезпеку себе і оточуючих.

Сучасні метеорологічні умови демонструють різку зміну температури повітря: після суворих морозів, настає кількаденне потепління. Саме такі періоди є небезпечними для любителів риболовлі та й для усіх, хто виходить на лід весняних водойм.

З метою попередження нещасних випадків та недопущення людських жертв, 22 березня 2018 року працівники Здолбунівських курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області разом з Головою та єгерем Здолбунівської районної організації „Українське товариство мисливства та рибальства” провели профілактично-роз’яснювальну роботу на території озера Старомильськ щодо надання допомоги потерпілим на льоду і дій при обмороженні. Любителям підлідного лову нагадали правила безпечної поведінки на водних об’єктах, роздали пам’ятки, листівки застережного характеру.

Сергій Степанюк,
майстер виробничого навчання Здолбунівських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.

Переглядів: 59 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]