НОВИНИ » 2018 » Листопад » 16 » Безпечне освітнє середовище
16:10
Безпечне освітнє середовище

16 листопада 2018 року відбувся семінар на базі опорного з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності закладу загальної середньої освіти Берестівського НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ” Дубровицької районної ради. Мета проведення семінаріу – надання консультаційної допомоги закладам загальної середньої освіти району щодо планування та проведення заходів цивільного захисту.

Практичний семінар відбувся за участю начальника 14-ої державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області та за підтримки управління освіти Дубровицької райдержадміністрації.

В програмі семінару - розповсюдження передового педагогічного досвіду Вараської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 щодо облаштування навчально-методичного кабінету опорного (базового) з питань ЦЗ та безпеки життєдіяльності. Завідувачем обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області було запропоновано мультимедійні та відеоматеріали і рекомендовано створення предметних кабінетів з основ здоров’я, захисту Вітчизни у кожному закладі загальної середньої освіти для удосконалення освітнього процесу та його програмно-методичного забезпечення.

Доповідач підкреслила важливість цивільного захисту та безпеки життєдіяльності для кожного освітнього закладу, установи, організації, адже на їх базі перебуває велика кількість педагогічних працівників, учнів та персоналу, які потребують безпеки життя і діяльності. Саме це залежить від створеної системи цивільного захисту закладу і виконання посадовими особами своїх обов’язків в рамках вимог чинного законодавства у сфері ЦЗ.

До роботи практичного семінару долучився завідувач навчально-консультаційного пункту у  м. Сарни НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Володимир Денисюк, довівши до присутніх інформацію щодо організації роботи з питань цивільного захисту у освітніх закладах відповідно до вимог чинного законодавства.

Практична частина заходу містила подачу ввідної „Пожежа”, інформування та дії працівників і учнів закладу відповідно до Інструкції про заходи пожежної безпеки для учасників освітнього процесу та працівників охорони.

Окрасою заходу став виступ вихованців Дружини юних пожежних і відкриті уроки з основ здоров’я та захисту Вітчизни.

Саме завдяки таким заходам, ми зможемо досягнути безпечного освітнього середовища до якого так прагнемо.

Наталія Яковець,
завідувач обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 45 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]