НОВИНИ » 2018 » Червень » 22 » Безпечний відпочинок влітку
12:01
Безпечний відпочинок влітку

Найдорожчими в житті кожної людини є діти. Саме тому безпека дитини в повсякденному житті - це першочергове завдання дорослих. Особливу увагу необхідно приділити проблемі безпеки у літній період, коли суттєво підвищуються ризики здоров’ю та життю дітей.

Саме тому 21 червня 2018 року працівники Острозьких курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області розгорнули мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях в дитячому санаторно-оздоровчому комплексі ,,Країна мрій“ Острозького району.

Провівши профілактичні бесіди з дітьми щодо видів надзвичайних ситуацій, які можуть трапитись під час відпочинку, педпрацівники курсів також навчили відпочиваючих правильно та швидко реагувати на екстрену ситуацію, тим самим розвиваючи почуття відповідальності та уміння знаходити правильне рішення.

Працівникам оздоровчого комплексу також було надано консультаційно-методичну допомогу з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Діти та педагоги проявили високу активність, що говорить про належну зацікавленість та відповідальність кожного, хто дійсно дбає про свою безпеку та безпеку оточуючих. Активну участь у роботі мобільного навчально-консультаційного пункту прийняв директор комплексу Іван Дячук.

Хочеться звернути увагу дорослих та дітей на той факт, що безпечний відпочинок повністю залежить тільки від нас самих, від нашого ставлення до свого життя і життя оточуючих. Виконання елементарних правил поведінки на воді, в дорозі, в туристичних подорожах, на природі - є запорукою безпечного відпочинку!

Ярослав Андросюк,
завідувач Острозьких курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 51 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]