НОВИНИ » 2018 » Листопад » 23 » Безпека дітей залежить від дорослих
11:08
Безпека дітей залежить від дорослих

Діти дошкільних освітніх закладів – початкова ланка в системі навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Саме цьому був присвячений практичний семінар, що відбувся 22 листопада 2018 року на базі дошкільного навчального закладу №3 „Ладоньки” Здолбунівської міської ради за участю завідувачів та методистів дошкільних освітніх закладів району з теми „Безпека дітей залежить від дорослих”.

ДНЗ №3 „Ладоньки” – опорний заклад з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності майже десять років. Про свою роботу з цивільного захисту доповіла Тетяна Назаренко - керівник закладу, зазначивши, що даний напрямок складний і потребує належної уваги, але за підтримки працівників закладу, фахівців сфери ДСНС України, відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації усі проблеми вирішуються завжди.

До проведення заходу долучився Валерій Дроздюк, провідний інспектор Здолбунівського районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області, який підкреслив необхідність виконання наказу МОН України від 15.08.2016 № 974 „Про затвердження Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України”.

З теми „Особливості організації роботи з цивільного захисту в опорних дошкільних освітніх закладах” виступила завідувач обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області, проаналізувавши плануючі документи з цивільного захисту, що розроблені в дошкільному навчальному закладі №3 „Ладоньки”.

Ігор Іванов, майстер виробничого навчання Здолбунівських курсів 3 категорії Центру, зазначив про необхідність проходження функціонального навчання керівниками та заступниками керівників освітніх закладів, а також навчання з питань пожежної безпеки керівником і відповідальною посадовою особою.

Креативною частиною семінару була вистава „В царині Кодексу цивільного захисту”. З учасниками заходу проведено тестування щодо визначення рівня самоконтролю.

Мета заходу була досягнута. За відгуками учасників - практичний семінар спонукає до подальшої співпраці, вивчення нормативно-правового забезпечення, пошуку нових форм і методики роботи та впровадження передового педагогічного досвіду з основ безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку.

Наталія Яковець,
завідувач обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 52 | Додав: kvu | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]