НОВИНИ » 2018 » Квітень » 23 » Безпека понад усе
16:57
Безпека понад усе

Під таким гаслом у м. Сарни пройшов семінар „Організація заходів цивільного захисту керівниками ОСББ”. На семінарі піднімались питання, якими раніше опікувались житло-експлуатаційні організації, а тепер їх повноваження перейшли до керівників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Про основні завдання щодо дотримання безпеки населення за місцем проживання в сучасних реаліях, навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях за місцем проживання розповів завідувач НКП у м. Сарни Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області, а про дотримання правил пожежної безпеки у багатоквартирних будинках – провідний інспектор Сарненського сектору ГУ ДСНС України в Рівненській області Сергій Шахно.

Семінар проходив у форматі діалогу, кожен з присутніх міг узяти слово поставити запитання, тим самим безпосередньо долучившись до обговорення найважливіших питань, пов’язаних з діяльністю ОСББ.

Наприкінці семінару усім присутнім були надані матеріали семінару, пам’ятки щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуації та відеоматеріали для навчання населення за місцем проживання.

Володимир Денисюк,
завідувач НКП м. Сарни НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 84 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]