НОВИНИ » 2019 » Січень » 11 » Безпека життєдіяльності понад усе
12:29
Безпека життєдіяльності понад усе

9 січня 2019 року відбулася нарада на базі опорного з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності закладу загальної середньої освіти Клеванського ліцею № 2 Клеванської селищної ради Рівненського району. Мета проведення наради – надання консультативної допомоги закладам освіти селищної ради щодо планування та проведення заходів цивільного захисту. Отож, до участі у заході запрошено керівників та відповідальних з питань ЦЗ освітніх закладів об’єднаної територіальної громади.

Юлія Мельник, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту, розпочинаючи нараду, зазначила про необхідність проведення роботи з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у закладах освіти.

До проведення заходу долучилася завідувач обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області, яка звернула увагу на створення системи цивільного захисту у закладах освіти і виконання посадовими особами своїх обов’язків в рамках вимог чинного законодавства у сфері ЦЗ.

З метою облаштування навчально-методичного кабінету в опорному закладі з питань ЦЗ та безпеки життєдіяльності було розповсюджено кращий педагогічний досвід Вараської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, запропоновано мультимедійні та відеоматеріали і рекомендовано створення предметних кабінетів з основ здоров’я, захисту Вітчизни у кожному закладі загальної середньої освіти для удосконалення освітнього процесу та його програмно-методичного забезпечення.

Також, було акцентовано увагу на періодичності проходження функціонального навчання з цивільного захисту керівником закладу, його заступниками, посадовою особою з питань ЦЗ і навчання з питань пожежної безпеки керівником та посадовою особою з питань пожежної безпеки закладу на базі Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області. Планувати навчання необхідно в перший рік призначення на посаду з періодичністю 1 раз на 3 роки.

Відповідальний з питань цивільного захисту ліцею Вікторія Ящук прокоментувала плануючі документи з цивільного захисту, що розроблені в Клеванському ліцеї № 2 та запросила до співпраці колег в напрямку надання консультативної допомоги.

Наталія Яковець,
завідувач обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 35 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]