НОВИНИ » 2018 » Квітень » 23 » Бути обізнаним, значить врятованим
17:12
Бути обізнаним, значить врятованим

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 20 квітня у Вельбівненській ЗОШ І – ІІІ ступенів Острозької районної ради відбувся День цивільного захисту. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Вранці школярі зібрались на подвір’ї школи на урочисту лінійку, де було оголошено план проведення Дня цивільного захисту. На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, про правила поведінки на водоймах. Упродовж дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; виставки плакатів, стіннівок, малюнків; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання.

У рамках проведених заходів учні під керівництвом педагогів відпрацювали алгоритм дій у разі виникнення небезпеки терористичного акту. За легендою навчань біля центрального входу школи було виявлено підозрілий предмет (сумка з вибуховим пристроєм). Учні та педагоги закладу виявили пильність та оперативно повідомили про небезпечну знахідку адміністрацію школи. Педагоги разом зі старшокласниками ізолювали небезпечну знахідку, виставили охорону та організовано розпочали евакуацію за ввідною „Небезпека замінування”. У ході евакуації школярі розмістилися в укриття, що знаходяться за територією навчального закладу (у приміщенні сільської ради).

Практичні заняття з евакуації завершилися шкільною лінійкою на подвір’ї школи, де відбулося підбиття підсумків Дня цивільного захисту. По завершенню заходів діти змогли оглянути пожежно-рятувальний автомобіль та спробувати свої сили у гасінні умовної пожежі.

Навики дій в умовах надзвичайних ситуацій є життєво необхідними для громадян нашої держави.

Алла Тищенко,
методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 106 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]