НОВИНИ » 2018 » Квітень » 19 » День цивільного захисту у Корецькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів
16:06
День цивільного захисту у Корецькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів

18 квітня 2018 року в опорній (базовій) з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту ЗОШ № 3 І-ІІІ ст. м. Корець проведено День цивільного захисту. Програма заходу була насичена: урочиста лінійка, тематичні уроки, виховні заходи, класні години з питань безпеки життєдіяльності, на базі класу „Захист Вітчизни” продемонстровано школярам фільм про види пожеж, правила їх попередження та алгоритм дій у таких надзвичайних ситуаціях, розгорнута виставка шкільних малюнків за даною тематикою.

До заходу долучився майстер виробничого навчання Острозьких курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області, котрий провів зі школярами бесіду щодо запобігання пожеж та нагадав правила пожежної безпеки. Після цього прозвучала навчальна ввідна про пожежу в школі та на проведення евакуації з приміщень. Евакуація пройшла організовано у визначені терміни.

Під час комбінованої військово-спортивної естафети учні 7-х класів продемонстрували спритність і силу, вміння надавати першу медичну допомогу, евакуйовувати потерпілих, де і визначилися переможці.

Сигнал „Увага всім!” ще раз вмотивував учнів і весь постійний склад навчального закладу до оперативних та рішучих дій при виникненні надзвичайної ситуації техногенного характеру. Загалом всі організатори та учасники отримали задоволення від проведеного заходу.

Володимир Ясеньчук,
майстер виробничого навчання Острозьких курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 105 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]