НОВИНИ » 2018 » Квітень » 27 » День цивільного захисту в Гощанській ЗОШ
15:19
День цивільного захисту в Гощанській ЗОШ

Вже традиційно, наприкінці навчального року, у закладах загальної середньої освіти Гощанського району Рівненської області проводяться Дні цивільного захисту. Адже кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає як правильно діяти у певній ситуації.

Відповідно до графіка проведення Дня ЦЗ, 26 квітня 2018 року, майстер виробничого навчання Острозьких курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області взяв участь у проведенні заходу в опорному (базовому) з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності загальноосвітньому навчальному закладі Гощанській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Програма даного Дня була різноманітною. З учнями молодших класів було проведено вікторину „Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях”, практичні заняття з надання домедичної допомоги постраждалим та користування засобами індивідуального захисту. Також з дітьми проведені бесіди щодо правил безпечної поведінки у лісі, на воді, конкурси малюнків з тем „Небезпека очима дітей”, відбувся перегляд відеофільмів з тематики цивільного захисту. Працівник курсів провів інструктивну нараду з педагогічним та обслуговуючим персоналом школи.

У рамках практичного тренування з теми „ Виникнення пожежі у приміщені шкільної їдальні”, за сигналом „Увага всім!”, було проведено екстрену евакуацію учасників навчально-виховного процесу та працівників. У заході взяли участь рятувальники 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт. Гоща, котрі продемонстрували можливості сучасного пожежного автомобіля та практичні дії чергового караулу.

Захід пройшов організовано і злагоджено, члени педагогічного колективу та учні продемонстрували обізнаність щодо порядку дій в надзвичайних ситуаціях.

Володимир Ясеньчук,
майстер виробничого навчання Острозьких курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 126 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]