НОВИНИ » 2018 » Квітень » 17 » День цивільного захисту - вчимось на практиці
16:45
День цивільного захисту - вчимось на практиці

Сьогодні, як ніколи, зростає роль освіти у підготовці учнів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає. Діти та молодь повинні бути озброєні знаннями і навичками правильної поведінки у разі загрози життю та здоров'ю.

У закладах загальної середньої освіти міста Рівне та Рівненської області розпочато проведення Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності, під час яких учні за їх віковими категоріями практично відпрацьовують теоретичні знання та навички, які отримали під час вивчення предметів „Основи здоров'я” та „Захист Вітчизни”.

Так, 17 квітня 2018 року в опорному (базовому) з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності – Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Здолбунівської районної ради пройшов День цивільного захисту.

Програма цього заходу була надзвичайно насичена: проведені урочиста лінійка-відкриття, тематичні уроки, виховні заходи, класні години з тематики цивільного захисту, безпеки життєдіяльності, основ медичних знань. Учні середніх класів переглядали відеофільми про надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру. Традиційний конкурс малюнків та оформлення виставки стінгазет, що проходить у навчальному закладі з року в рік між учнями і цьогоріч знайшов своїх переможців. Комбінована військово-спортивна естафета серед учнів 10-х та 11-х класів продемонструвала спритність і силу юнаків, а дівчата показали вміння надавати домедичну допомогу.

До проведення Дня цивільного захисту долучились працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту і безпеки життєдіяльності Рівненської області, зокрема майстри виробничого навчання Здолбунівських курсів 3 категорії, які вивчали досвід проведення практичних тренувань, оцінювали і скореговували дії працівників при проведенні евакуаційних заходів. Сигнал „Увага всім!” ще раз змотивував учнів та весь персонал навчального закладу до оперативних і рішучих дій при виникненні умовної пожежі у стінах навчального закладу, яку успішно ліквідували гості заходу – пожежні-рятувальники ДПРЧ-18 Здолбунівського районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області.

Дітям також продемонстрували пожежну техніку і обладнання, кожен бажаючий мав змогу відчути себе рятувальником, який мчить на пожежу в професійному автомобілі.

Загалом усі організатори та учасники отримали задоволення від проведеного заходу.

Наталія Зищук,
методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 248 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]