НОВИНИ » 2017 » Жовтень » 27 » День професійної майстерності
08:53
День професійної майстерності

Відповідно до вимог наказу МВС України від 29.05.2014 № 523 „Про затвердження Типового положення про територіальні курси, навчально-методичні центри цивільного захисту та безпеки життєдіяльності” два рази на рік у НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області проводиться День професійної майстерності.

 

Серед основних завдань Дня викладача і майстра виробничого навчання, що відбувся 25 жовтня 2017 року на базі Кузнецовських курсів 3 категорії - обмін досвідом між педагогічними працівниками; виявлення найбільш ефективних форм та методів навчання; вироблення єдиних поглядів на методику проведення навчань, тренувань з питань цивільного захисту. Проте, основна увага в ході заходу була приділена участі педагогічних працівників у показовому спеціальному об’єктовому навчанні формувань цивільного захисту на Комунальному підприємстві „Міські електричні мережі” з теми „Дії керівного складу, формувань цивільного захисту, працівників підприємства при виникненні надзвичайної ситуації техногенного характеру – виникнення пожежі на силовому трансформаторі”.

Методичний супровід даного заходу здійснювали працівники Кузнецовських курсів 3 категорії, фахівці обласного методичного кабінету та начальник циклу практичної підготовки НМЦ. З персоналом об’єкту, який залучався до тренування, були проведені інструктивно-методичні заняття, інструктаж щодо заходів безпеки, надані консультації. Для ліквідації пожежі були задіяні формування цивільного захисту та служби: пожежно-рятувальна, медична, охорони громадського порядку. Після проведення об’єктового навчання було здійснено його аналіз та узагальнення підсумків. Органи управління, сили і структурні підрозділи, в ході повсякденного функціонування, знаходяться в готовності до виконання покладених на них завдань за призначенням, в разі виникнення надзвичайної ситуації.

Долучилися до проведення практичних тренувань начальник відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Вараської міської ради Ірина Мізюк та начальник Кузнецовського міського сектору ГУ ДСНС Рівненської області підполковник служби ЦЗ Руслан Мазурець.

Даний захід відбувся в творчій атмосфері відпрацювання єдиної методики проведення практичної роботи на суб’єктах господарювання та взаємодії органів управління та сил сфери ДСНС міста зі структурними підрозділами навчально-методичного центру.

Згідно річного плану роботи НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області була проведена перевірка навчально-методичної діяльності Кузнецовських курсів 3 категорії: переглянуто облікову і звітну документацію, керівні документи установ державного та регіонального рівня, положення про міські курси, посадові інструкції завідувача та працівників курсів, плани роботи, розклади проведення занять, графіки проведення практичної підготовки, програми постійно-діючих семінарів.

Ніна Регещук,
майстер виробничого навчання Кузнецовських курсів 3 категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 176 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]