НОВИНИ » 2018 » Червень » 1 » День професійної майстерності
12:23
День професійної майстерності

31 травня 2018 року на базі навчально-консультаційного пункту у м.Дубно відбувся День професійної майстерності працівників НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.

Метою проведення заходів Дня професійної майстерності було підвищення компетенції педпрацівників Центру щодо підготовки та проведення практичної підготовки з питань цивільного захисту персоналу суб’єктів господарювання.

Інструктивно-методичне заняття з теми „Порядок відпрацювання наказу про проведення СОН” провела Алла Скомаровська, начальник циклу практичної підготовки підполковник служби ЦЗ.

Майстер виробничого навчання Вараських курсів 3 категорії Ніна Регещук презентувала присутнім педагогічним працівникам інструктивно-методичне заняття з теми „Порядок відпрацювання наказу про проведення СОН”.

Присутні обмінялися думками під час проведення круглого столу „Досвід роботи майстрів виробничого навчання із суб’єктами забезпечення цивільного захисту з питань проведення ними практичної підготовки працівників до дій у надзвичайних ситуаціях”.

Наталія Кособуцька,
методист обласних курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 128 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]