НОВИНИ » 2018 » Листопад » 29 » Діти – наше все
16:05
Діти – наше все

Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. Адже, від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить їхнє майбутнє.

Саме для безпечного майбутнього підростаючого покоління педагогічні працівники Здолбунівських курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області розгорнули мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях у КЗ „Мізоцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів” Рівненської обласної ради.

У роботі пункту діти були ознайомлені з правилами поведінки під час переохолодження організму, безпечного спілкування з незнайомими людьми та спілкування в мережі Інтернет, а також алгоритмом дій у випадку пожежі. У ході бесіди кожен почерпнув корисну інформацію від майстрів виробничого навчання та отримав листівки, пам’ятки застережливого характеру.

На завершення усі учасники заходу зробили висновок, що найкращий спосіб вийти з неприємної ситуації – це до неї не потрапляти.

Ігор Іванов,
майстер виробничого навчання Здолбунівських курсів 3 категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 45 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]