НОВИНИ » 2017 » Серпень » 7 » Діти з особливими потребами в полі зору рятувальників
09:56
Діти з особливими потребами в полі зору рятувальників

Просвітницька робота проводиться не лише у навчальних закладах, а також спільно з громадськими організаціями. Систематично фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області спільно з працівниками Головного управління ДСНС України у Рівненській області проводять роз’яснювально-профілактичну роботу з питань безпеки життєдіяльності.

4 серпня 2017 року до Благодійного фонду взаємодопомоги та захисту дітей з аутизмом „Погляд” завітали фахівці Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області та завідувач обласного методичного кабінету навчально-методичного центру. Метою діяльності цієї громадської організації є комплексна допомога людям з аутизмом, здійснення навчання та адаптації протягом усього життя – від дитинства до зрілого віку. Громадська організація опікується 55 родинами і діє вже поспіль шести років.

Діти готувалися до зустрічі з рятівниками: підготували малюнки, разом з вихователями сконструювали пожежну машину і уважно слухали рекомендації про те, що ж необхідно робити, якщо трапилась пожежа, хтось з близьких захворів чи раптом вони знайшли небезпечний предмет.

Емоційно діти переглянули мультик та на згадку отримали збірку Надії Янчук „Чарівні казки” за матеріалами передового педагогічного досвіду Тучинського дитячого ясла-садка „Дзвіночок”, що видана Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області спільно з Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області.

Діти приміряли бойове спорядження пожежного-рятувальника та посиділи за кермом справжнього пожежного автомобіля.

Судячи з позитивної реакції, усі учасники заходу отримали неабияке задоволення.

Наталія Яковець,
завідувач обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 70 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]