НОВИНИ » 2017 » Листопад » 23 » Дитячий садок і здоров’я дитини
16:17
Дитячий садок і здоров’я дитини

Виховуючи дітей, батьки творять майбутню історію нашої країни. Щоб дитина розвивалася гармонійно, була життєрадісною, вона повинна бути, насамперед, здоровою морально і фізично. Необхідно зауважити, що з кожним роком збільшується кількість факторів, які пов’язані як з природними катаклізмами, так і з різного роду аваріями та техногенними катастрофами про які потрібно розповідати представникам підростаючого покоління.

З цією метою, 23 листопада цього року працівниками Здолбунівських курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області на базі дошкільного навчального закладу „Грайлик” у м. Здолбунові було розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях для проведення просвітницько-інформаційної роботи.

Основною тематикою роботи пункту було довести до дітей та вихователів закладу інформацію про: домедичну допомогу постраждалим; правила поведінки при пожежі; небезпечні знахідки; гострі респіраторні інфекції; правила безпечної поведінки з незнайомими людьми.

Майстрами виробничого навчання було розповсюджено пам’ятки та листівки серед вихователів і батьків для того, щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче і не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

Наглядну інформаційно-методичну документацію надав Обласний методичний кабінет НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.

Ігор Іванов,
майстер виробничого навчання Здолбунівських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.

Переглядів: 91 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]