НОВИНИ » 2017 » Листопад » 15 » До зими готові
10:38
До зими готові

Допомагаючи природі люди насправді повертають борги, відшкодовуючи те, що взяли ми або наші попередники: садять дерева, прибирають вулиці біля свого будинку та територію, де працюють. Пам'ятайте, природа завжди потребує вашої допомоги.

Для покращення благоустрою та санітарного стану на прилеглій території адміністративної споруди, у мікрорайоні Перемоги, 23 в м. Вараш, 14 листопада 2017 року відбулася толока, яку ініціювали працівники підприємств, що розміщені у даній будівлі.

З самого ранку близько двох десятків працівників Будинку дитячої та юнацької творчості, Вараської міської публічної бібліотеки, КП „Бюро технічної інвентаризації”, КП „Житлокомунсервіс” та Кузнецовських курсів 3 категорії, „озброївшись” граблями, мітлами та лопатами взялися облагороджувати та прибирати територію. Комунальне підприємство, яке розміщується у даній будівлі забезпечило усіх бажаючих інвентарем та транспортом для вивезення зібраного сміття.

Такий захід – це приклад того, що об’єднавшись люди можуть зберегти довкілля. А також, як зауважила директор Будинку дитячої та юнацької творчості Тетяна Маркевич – це чудова можливість отримати позитивні емоції та поспілкуватися у невимушеній атмосфері з людьми.

З метою профілактики та попередження в місті порушень правил пожежної безпеки, недопущення спалювання листя та сміття, майстром виробничого навчання Кузнецовських курсів 3 категорії було проведено роз’яснювальну роботу та розповсюджено пам’ятки застережливого характеру.

Ніна Регещук,
майстер виробничого навчання Кузнецовських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 176 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]