НОВИНИ » 2018 » Листопад » 26 » Дотримання правил пожежної безпеки в зимовий період
12:21
Дотримання правил пожежної безпеки в зимовий період

20-21 листопада 2018 року співробітниками 17-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Рівненській області та фахівцями Острозьких курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу у житлових секторах на території Оженинської та Розвазької сільських рад, а саме сіл Оженин, Країв та Розваж.

Працівники відвідали найбільш неблагополучні верстви населення, ознайомивши їх з питаннями дотримання правил пожежної безпеки. Адже у даної категорії населення питання безпеки помешкань, ремонту електрообладнання та пічного опалення стоять далеко не на першому місці і, як свідчить статистика, пожежі найчастіше виникають саме в таких оселях. Рятувальники ознайомили мешканців із статистикою пожеж в житлових секторах області та району, причинами їх виникнення, а педагогічні працівники Центру звернули увагу на порядок дій під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Особливу увагу рятувальники звернули на дотримання основних правил пожежної безпеки в зимовий період. У рамках рейду громадяни отримали інформаційні листівки з роз’ясненням правил безпечної поведінки, розроблені фахівцями НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області, та номерами телефонів екстрених служб.

Ярослав Андросюк,
завідувач Острозьких курсів 3 категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 23 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]