НОВИНИ » 2018 » Липень » 9 » Етно - еко фестиваль ,,Буща Папороть”
16:21
Етно - еко фестиваль ,,Буща Папороть”

6-7 липня 2018 року на базі Національного природного парку „Дермансько-Острозький” (с. Буща Здолбунівського району) відбувся обласний відкритий етно-еко фестиваль „Буща Папороть”.

Працівники Острозьких курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області відвідали даний захід. Адже одним із пріоритетних завдань у роботі НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області є проведення навчання населення з питань безпеки життєдіяльності. Фахівцями курсів було організовано інформаційно-просвітницьку роботу з навчання населення в умовах надзвичайних ситуацій.

На жаль, люди часто забувають про правила поведінки під час відпочинку на природі: як правило, народні гуляння закінчуються неприємностями. Саме тому фахівці Острозьких курсів нагадали гостям фестивалю про дотримання правил пожежної безпеки, поведінки на воді, котрі вбережуть їх та їхніх близьких від біди, а також як захиститися від укусів комах.

На фестивалі був присутній голова Острозької районної державної адміністрації Богдан Турович, котрий активно сприяє діяльності працівників Острозьких курсів.

Усі відвідувачі фестивалю отримали буклети та пам’ятки, розроблені НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області щодо зазначеної тематики.

Ярослав Андросюк,
завідувач Острозьких курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 48 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]