НОВИНИ » 2017 » Вересень » 1 » Функціональне навчання медичних працівників
15:30
Функціональне навчання медичних працівників

Після літніх відпусток педагогічні працівники навчально-методичного центру продовжили навчати керівний склад та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

Відповідно до Плану комплектування на 2017 рік з 29 серпня по 1 вересня функціональне навчання проходили керівники (заступники керівників) закладів охорони здоров’я.

Викладачі обласних курсів під час занять довели до слухачів інформацію про нормативно-правове забезпечення реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, про сутність єдиної державної системи цивільного захисту та її складові, режими функціонування ЄДС ЦЗ, про надзвичайні ситуації та їх класифікацію, про основні вимоги до плануючої документації з питань цивільного захисту в медичних закладах області.

Майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки Ігор Кільченко докладно розповів присутнім про дії при забрудненні місцевості небезпечними хімічними речовинами та про використання засобів індивідуального захисту.

Про організацію навчання працівників медичних закладів діям у надзвичайних ситуаціях розповіла методист обласних курсів Наталія Кособуцька.

По завершенні навчання, для ефективного втілення отриманих знань у практику, керівники закладів охорони здоров’я отримали на електронних носіях методичні матеріали та відеофайли з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Наталія Кособуцька, методист обласних курсів

Переглядів: 83 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]