НОВИНИ » 2018 » Червень » 27 » ФУНКЦІОНАЛЬНЕ НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ
12:13
ФУНКЦІОНАЛЬНЕ НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

З 25 по 27 червня 2018 року на базі Вараських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області пройшли функціональне навчання з цивільного захисту слухачі категорії „Керівники та особи, які очолюють штаби керівництва спеціальних об’єктових навчань, тренувань”.

Працівники курсів ознайомили слухачів з вимогами чинного законодавства у сфері цивільного захисту щодо організації навчання діям у надзвичайних ситуаціях персоналу суб’єктів господарювання, структурою та функціями єдиної державної системи цивільного захисту, видами надзвичайних ситуацій, характерних для Рівненської області, та як діяти в окремій конкретній ситуації.

Особлива увага при проведенні занять приділялась питанню підготовки та проведення спеціальних об’єктових навчань, тренувань на суб’єктах господарювання. Зокрема, слухачів було ознайомлено з документацією проведення СОН, СОТ, видами навчань, тренувань, періодичністю їх проведення та порядком підведення підсумків.

Слухачі отримали на електронних носіях методичні матеріали з організації підготовки та проведення спеціальних об’єктових навчань, тренувань, що дозволить їм грамотно відпрацьовувати практичні навики отримані в ході навчання в сфері ЦЗ.

В ході проведення занять працівники курсів надавали консультації та необхідну методичну допомогу з питань ЦЗ щодо небезпек у літній період.

По завершенню навчального процесу, з метою засвоєння отриманих знань, було проведено підсумковий тестовий контроль.

Валентин Касянчук,
майстер виробничого навчання Вараських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ там БЖД Рівненської області

Переглядів: 87 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]