НОВИНИ » 2018 » Березень » 5 » І в морози, і у спеку…
15:49
І в морози, і у спеку…

Незважаючи на морозні ночі, рибалок не зупиняє ніщо. З самого ранку вони „облаштовуються” на водоймах в очікуванні кльову: хто займається активним пошуком риби, а дехто – поволі сидить біля лунок і постіймо їх чистить від замерзання. Проте є й такі категорії, що „безпечно” себе поводять, вживаючи замість гарячих напоїв алкогольні, а після розігріву поводять себе безстрашно.

Відповідно до графіка розгортання мобільного навчально-консультаційного пункту з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, завідувач НКП у м. Сарни Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області 4 березня 2018 року на озері Крестянське провів інформаційно-роз’яснювальну роботу з любителями підлідного лову. Упродовж дня з рибалками велися бесіди та роздавалися пам’ятки різноманітного характеру: „Переохолодження”, „Обмороження”, „Правила поведінки на льоду”. Особливу увагу було акцентовано на тому, що у весняний період, під час швидкого танення льоду, потрібно бути дуже обачним.

Сподіваємося, що проведена роз’яснювальна робота попередить від необдуманих вчинків усіх рибалок, а особливо тих, хто „безпечний” на льоду.

Володимир Денисюк,
завідувач НКП у м. Сарни НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 103 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]