НОВИНИ » 2017 » Листопад » 20 » Інформаційна робота через навчально - консультаційні пункти
11:57
Інформаційна робота через навчально - консультаційні пункти

Навчання громадян правильним діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій та вміння вберегти себе від біди є основною складовою проведення інформаційно-просвітницької роботи з населенням. Однією з таких форм є робота мобільних навчально-консультаційних пунктів, що сприяє розвитку особистої безпеки в умовах загрози і виникнення надзвичайних ситуацій.

Відповідно до графіка розгортання мобільних навчально-консультаційних пунктів з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях структурними підрозділами Центру на 2017 рік, затвердженого начальником Навчально-методичного центру цивільного захисту і безпеки життєдіяльності Рівненської області, 17 листопада 2017 року майстер виробничого навчання Острозьких курсів 3-ої категорії розгорнув мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях в приміщенні Морозівської сільської ради Корецького району.

Під час роботи пункту посадовим особам сільської ради було надано консультативно-методичну допомогу щодо організації цивільного захисту на території ради. З відвідувачами та працівниками ради проведені бесіди щодо дотримання елементарних правил пожежної безпеки під час осінньо-зимового періоду. Жителі сіл Морозівка та Голичівка Корецького району ознайомилися з правилами поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій під час снігопадів та ожеледиці, наданням домедичної допомоги при переохолодженні. Усі присутні отримали інформаційні листівки, пам’ятки з безпеки життєдіяльності.

Володимир Ясеньчук,
майстер виробничого навчання Острозьких курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 87 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]