НОВИНИ » 2018 » Липень » 18 » Інформаційно-просвітницька акція
14:48
Інформаційно-просвітницька акція

У рамках програми „Крок у здорове майбутнє” фахівці управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації, Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області, співробітники благодійного фонду „Наше майбутнє” та волонтери Товариства Червоного Хреста України організували інформаційно-просвітницьку акцію для молоді дитячого оздоровчого табору „Сигнал”.

Відпочиваючим були висвітлені питання: сонячні та теплові удари, отруєння дикорослими рослинами і грибами, укуси змій та кліщів, правила поведінки на воді, небезпечні знахідки. Усі бажаючі мали змогу навчитися надавати домедичну допомогу з практичним відпрацюванням на манекені-тренажері.

Такі заходи в ході інформаційно-просвітницьких акцій сприяють розвитку громадської свідомості щодо особистої та колективної безпеки.

Також була надано методичну допомогу відповідальному з питань цивільного захисту щодо розробки плануючої документації та рекомендації з проведення роз’яснювальної роботи діям у надзвичайних ситуаціях з працівниками та дітьми.

Алла Тищенко,
методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 60 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]