НОВИНИ » 2017 » Серпень » 30 » Інформаційно-просвітницьку роботу з населенням продовжено.
09:31
Інформаційно-просвітницьку роботу з населенням продовжено.

Навчання людей правильним діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій та вмінню вберегти себе від біди є важливим елементом проведення інформаційно-просвітницької роботи з населенням. Серед основних завдань працівників мобільних навчально-консультаційних пунктів є сприяння розвитку громадської свідомості з особистої та колективної безпеки, підвищенню рівня психологічного стану громадян в умовах загрози і виникнення надзвичайних ситуацій.

29 серпня майстер виробничого навчання Острозьких курсів 3-ої категорії у місті Острог взяв участь у розгортанні мобільного навчально-консультаційного пункту з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях в абонентському відділі Острозьких районних електричних мереж ПрАТ „Рівнеобленерго”.

Під час роботи мобільного пункту було проведено бесіди з безпеки життєдіяльності, здійснено інформування про правила поведінки в разі виникнення надзвичайних ситуацій. Кожен відвідувач пункту отримав вичерпну інформацію та роз’яснення щодо всіх питань особистої безпеки, які їх цікавили.

Також громадянам були запропоновані тематичні листівки-пам'ятки щодо дій населення у надзвичайних ситуацій природнього, техногенного характеру, попередження травмування та загибелі людей на воді та дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах та побуті.

Микола Кухарук,
майстер виробничого навчання Острозьких курсів
3-ої категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 72 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]