НОВИНИ » 2017 » Листопад » 3 » Інформаційно-роз’яснювальна робота
15:55
Інформаційно-роз’яснювальна робота

Відповідно до Графіка розгортання мобільних навчально-консультаційних пунктів з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях завідувачем навчально-консультаційним пунктом у м. Сарни 2 листопада 2017 року на базі Центру надання адміністративних послуг Дубровицької районної державної адміністрації проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС вся територія Дубровицького району була забруднена, а безпосереднє розміщення відносно Рівненської АЕС спонукає людей бути озброєними в інформаційному плані. Мешканців м. Дубровиця цікавили місця розташування захисних споруд та дії населення у разі радіоактивного забруднення.

Під час роботи пункту громадянам надано консультації з питань цивільного захисту і поради щодо переохолодження в осінньо-зимовий період. Окремо було звернено увагу на правила користування пічним опаленням, адже дороговартісний газ змушує людей повертатися до обігріву домівок твердим паливом.

Розгортання МКП у північних районах області є необхідним, адже це спонукатиме населення звертати увагу на наявність потенційних небезпек.

Володимир Денисюк,
завідувач НКП у м. Сарни НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 104 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]