НОВИНИ » 2018 » Липень » 9 » Яскравий фестиваль на березі річки Корчик
12:32
Яскравий фестиваль на березі річки Корчик

Уже традиційно щороку на Івана Купала у місті Корці відбуваються святкування. Не винятком став і цей рік: 8 липня 2018 року на березі річки Корчик пройшов Обласний відкритий фестиваль народного мистецтва „Зелене Купало в літо упало”. У ході святкування відбувалася святкова ярмарка, концертна програма за участю народних аматорських колективів району, різноманітні ігри та забави, а також театралізовані дійства.

Не залишилися осторонь і фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області, котрі розгорнули мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Як зазначив начальник Центру, полковник служби цивільного захисту Сергій Вовчук: „Мобільний навчально-консультаційний пункт – це один з дієвих методів проведення інформаційно-просвітницької діяльності і пропаганди знань серед населення щодо правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій”.

До роботи пункту долучилися голова Корецької районної адміністрації Сергій Черній, заступник голови Корецької районної адміністрації Олександр Сухий та голова Корецької районної ради Ігор Хоменчук, котрі звернули увагу на доцільність розгортання мобільного пункту під час таких святкувань.

Відвідувачі пункту отримали консультації щодо дій у різних нестандартних ситуаціях, зокрема, правил поведінки на воді, під час масових заходів, заборон під час купання, дій в умовах терористичного акту, надання домедичної допомоги потерпілим на воді. Для найменших гостей свята педагогічні працівники Центру підготували та провели захопливу вікторину на пожежну тематику та продемонстрували фільми і мультфільми застережливого характеру. Усім відвідувачам були роздані пам’ятки, буклети, брошури.

Співробітники Корецької підстанції екстреної (швидкої) медичної допомоги надавали консультації з домедичної допомоги потопаючим. Усі бажаючі мали змогу потренуватися на манекені-тренажері з проведенням штучного дихання та непрямого масажу серця.

Спеціалісти Рівненського обласного благодійного фонду „Наше Майбутнє” інформували щодо проходження тестування на ВІЛ, роздавали інформаційні матеріали та засоби контрацепції.

Приємно відмітити, що фестиваль „Зелене Купало в літо упало” був організований та проведений на високому рівні. Сподіваємося, що знання, здобуті мешканцями та гостями міста, зможуть стати у нагоді в подальшому житті, а тренування додадуть впевненості діям в умовах екстрених ситуацій.

Алла Тищенко,
методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 96 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]