НОВИНИ » 2018 » Вересень » 14 » Керівники дошкільних закладів освіти вивчають цивільний захист
09:48
Керівники дошкільних закладів освіти вивчають цивільний захист

З 11 по 13 вересня 2018 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту і безпеки життєдіяльності Рівненської області функціональне навчання з цивільного захисту пройшли завідувачі дошкільних закладів освіти Рівненської області.

 

Слухачі отримали знання щодо нормативно-правових актів сфери цивільного захисту, плануючих документів, які є обов’язковими у закладах освіти, підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях за Програмою загальної підготовки працівників підприємств, установ та організацій до дій у надзвичайних ситуаціях, методики організації і проведення Тижня безпеки дитини. Керівники садочків Рівненщини дізналися про завдання опорних з питань ЦЗ та БЖД закладів дошкільної освіти, які є методичними центрами для інших закладів районів, міст, об’єднаних територіальних громад області, можливість співпраці та обміну досвідом з питань безпеки життєдіяльності.

Також завідувачі мали змогу взяти наочний дидактичний матеріал, пам’ятки, буклети, відеофільми, які використають педагоги-вихователі садочків у навчально-виховній роботі з дітьми з основ безпеки життєдіяльності.

Наталія Зищук,
методист обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 28 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]