НОВИНИ » 2018 » Червень » 8 » Керівники ПНО Рівненської області проходять функціональне навчання
12:38
Керівники ПНО Рівненської області проходять функціональне навчання

У Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області з 05 по 08 червня 2018 року пройшла функціональне навчання категорія слухачів „Керівники (заступники керівників) потенційно небезпечних об'єктів”.

Викладачі та методисти навчально-методичного центру провели функціональне навчання у сфері цивільного захисту, зупинившись на питаннях змін у нормативно-правовій базі у сфері ЦЗ, організації цивільного захисту під час реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, розкрили поняття надзвичайних ситуацій загалом та їх можливих проявів на потенційно-небезпечних об’єктах Рівненської області.

Методист обласних курсів Наталія Кособуцька довела вимоги чинного законодавства до організації навчання діям у надзвичайних ситуаціях персоналу суб’єктів господарювання.

До проведення занять долучився начальник відділу техногенної безпеки управління запобігання НС ГУ ДСНС України у Рівненській області підполковник служби ЦЗ Роман Дрига, який додів до слухачів питання забезпечення техногенної безпеки на ПНО.

Андрій Мощук,
заступник завідувача курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 59 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]