НОВИНИ » 2018 » Квітень » 26 » ХХІV Всеукраїнський фестиваль Дружин юних пожежних
17:18
ХХІV Всеукраїнський фестиваль Дружин юних пожежних

Найвищою соціальною цінністю визнається в Україні людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека, за забезпечення якої відповідає держава. Безпека людей і навколишнього середовища, їх захищеність від впливу шкідливих техногенних, природних, екологічних і соціальних факторів є невід’ємною умовою сталого розвитку суспільства. Найефективнішим у запобіганні лиху є клопітка та постійна просвітницька робота з населенням з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту.

Особливої уваги потребує підростаюче покоління. Говорити про загибель та травмування дітей під час нещасних випадків і пожеж можна багато, наводити безліч прикладів, але проблему дитячої загибелі таким чином не вирішити.

Одним із впливових методів профілактичної роботи серед дітей є щорічне проведення фестивалю Дружин юних пожежних. Фестиваль проводиться задля навчання підростаючого покоління правилам безпечної життєдіяльності у побуті, розкриття творчих здібностей та організації змістовного дозвілля, виховання у дітей громадянських та патріотичних почуттів.

26 квітня 2018 року на території Зорянського навчально-виховного комплексу „школа-гімназія” відбувся районний етап ХХІV Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних.

Організатори заходу Рівненське міськрайонне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області, відділ освіти Рівненської райдержадміністрації та Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Рівненської області.

Фестиваль - завжди довгоочікуване свято, яке збирає веселих, кмітливих та обдарованих підлітків. Позмагатися з навчальних закладів загальної середньої освіти Рівненського району з'їхалися юнаки й дівчата 10 команд, щоб продемонструвати свою майстерність, випробовувати свої сили в різноманітних конкурсах і змаганнях.

Діти змагалися у конкурсах: „Візитка”, „Домашнє завдання”, „Гриби, ягоди”, „Медичний” та „Плакат соціальної реклами”.

Під час проведення найулюбленішого конкурсу глядачів „Домашнього завдання” у всіх виступах команди демонстрували свої здібності, використовуючи різноманітні жанри, найголовнішим гаслом виступів для усіх учасників було одне – правила безпеки треба знати і пам’ятати, а у випадку біди немає надійнішого захисту, ніж працівники пожежно-рятувальної служби.

Під час програми всі присутні згадали про героїзм рятувальників та 32-гі роковини Чорнобильської трагедії, найбільшої техногенної катастрофи, що стала причиною смерті десятків тисяч людей.

Всі команди були напрочуд оригінальними та творчими, членам журі довелося чимало посперечатися, визначаючи переможців. Судити було важко, адже і творчі задуми учасників були на високому рівні.

У підсумку за рішенням суддівської колегії переможцем районних змагань стала команда ДЮП „Запальничка” Зорянського НВК „школа- гімназія”, друге місце посіла команда ДЮП „Спалах” Клеванського НВК „школа-ліцей”, а третє місце виборола команда „Агенти 101” Малошпаківської ЗОШ.

Грамотами Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області нагороджено за перемогу у конкурсах: „Медичний” (команда Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів „Територія безпеки”), „Гриби, ягоди” (Назар Шадюк – член команди „Стріла” Великоомелянської НВК „школа-гімназія”), „Домашнє завдання” (команда „Спалах” Клеванської НВК).

Переможці та усі учасники районного етапу були нагороджені кубками, грамотами, призами та солодкими подарунками від меценатів фестивалю. За підтримку у організації проведення фестивалю Дружин юних пожежних у Рівненському районі рятувальники завдячують керівництву компанії „Спортмастер Україна”, ТзОВ „Дівітракс”, ТОВ „Дубава”, ТзОВ „Екорембуд ЛТД”, ТОВ „Сандора”, ТОВ ВТП „Агропереробка” та Рівненському зоопарку.

Дякуємо всім учасникам за традиційну участь в організації важливого соціального проекту - руху Дружин юних пожежних, як найважливішого із методів комплексу заходів протипожежного виховання дітей, який стає з кожним роком більш цікавим та видовищним. Адже безпечне дитинство – майбутнє країни!

Наталія Яковець,
завідувач обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 86 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]