НОВИНИ » 2018 » Червень » 25 » ХОРОШИЙ ВІДПОЧИНОК – ЦЕ БЕЗПЕЧНИЙ ВІДПОЧИНОК
16:26
ХОРОШИЙ ВІДПОЧИНОК – ЦЕ БЕЗПЕЧНИЙ ВІДПОЧИНОК

У вихідні дні сотні людей виїжджають на природу аби відпочити від міської метушні та поласувати стравами, приготованими на мангалі. Такі поїздки допомагають відновити сили після важкого робочого тижня. Але, не варто забувати, що довгоочікуваний пікнік може не тільки принести задоволення, але і завдати серйозних неприємностей як вашому організму, так і довкіллю.

З метою навчання населення правилам поведінки у надзвичайних або екстрених ситуаціях 25 червня 2018 року працівниками Здолбунівських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області було розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт в Здолбунівській міській раді.

Працівникам міської ради було надано консультаційно-методичну допомогу щодо функціонування консультаційного пункту з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності при міській раді. Активну участь у роботі пункту прийняв заступник міського голови Володимир Кондратюк.

В ході консультативних бесід кожен бажаючий отримав вичерпну інформацію від працівників курсів, а також листівки, пам’ятки, буклети з правилами поведінки у різних надзвичайних ситуаціях, в тому числі й під час відпочинку на природі.

Сергій Степанюк,
завідувач Здолбунівських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.

Переглядів: 65 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]