НОВИНИ » 2018 » Серпень » 16 » Комплексна інспекторська перевірка у сфері цивільного захисту
12:23
Комплексна інспекторська перевірка у сфері цивільного захисту

На виконання Плану основних заходів цивільного захисту Рівненської області на 2018 рік, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 01.02.2018 №62, в період з 15 по 29 серпня 2018 року представниками Головного управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області та Навчально-методичного Центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області проводиться комплексна інспекторська перевірка реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, стану та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки у Острозькому районі та м. Острог. 15 серпня 2018 року в приміщенні Острозької районної державної адміністрації відбулася установча нарада, на якій були присутні т.в.о. голови Острозької райдержадміністрації Іван Сопіла, т.в.о. міського голови Ольга Логвін, керівники установ, організацій, відповідальні з питань цивільного захисту та сільські голови.

 

Комісію очолює заступник начальника ГУ ДСНС України у Рівненській області, полковник служби ЦЗ Олександр Панюк, який у своєму виступі розповів про пожежі та надзвичайні ситуації, що сталися в Рівненській області та Острозькому районі з початку року. Заступник начальника управління з організації реагування на НС, полковник служби ЦЗ Іван Жакун зазначив, що у вересні - листопаді цього року заплановано проведення тренувань з органами управління та силами ЦЗ Рівненської територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій на Хмельницькій та Рівненській АЕС.

Головна мета навчань – вдосконалення виконання заходів з оповіщення органів управління та населення, евакуації та життєзабезпечення евакуйованого населення із 30-км зони спостереження, укриття в захисних спорудах, проведення йодної профілактики. Такі заходи мають практично відпрацьовуватися на постійній основі аби гарантувати безпеку громадянам, що проживають поблизу атомної електростанції. Отже, близько 15 години у м. Острог, у рамках проведення комплексної перевірки, відбулось практичне відпрацювання ввідної. За легендою, на автодорозі в центрі міста сталася аварія двох автомобілів, один з яких перевозив аміак, та розгерметизація ємкості. Відповідно до плану реагування на подібні ситуації на місце події прибули усі необхідні спеціалізовані служби цивільного захисту та, під керівництвом штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, вжили усіх необхідних першочергових заходів для якнайшвидшої ліквідації наслідків аварії.

Представники комісії ДСНС України у Рівненській області відзначили оперативність екстрених служб та чітку організацію роботи штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Ярослав Андросюк,
завідувач Острозьких курсів 3 категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 62 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]