НОВИНИ » 2018 » Липень » 10 » Крок у майбутнє завдяки безпеці життєдіяльності
16:03
Крок у майбутнє завдяки безпеці життєдіяльності

У рамках програми „Крок у здорове майбутнє” Рівненського обласного центру здоров’я 10 липня 2018 року фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області спільно зі співробітниками благодійних організацій відвідали дитячий оздоровчий комплекс „Агатівка”.

Під час проведення заходу працівники Рівненського обласного центру здоров’я провели анкетування на знання домедичної допомоги.

Педагогічні працівники НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області ознайомили дітей з правилами поведінки на воді, у лісі, під час теплового удару, діями при укусах змій і комах, консультували про отруйні рослини та небезпечні знахідки. Продемонстрували фільми та мультфільми, для закріплення знань, на вищезгадану тематику.

Президент Рівненського обласного благодійного фонду „Наше майбутнє” Людмила Рибчук провела пізнавальну бесіду з теми „Булінг у школі: як розпізнати та що робити” та розкрила основні причини цькування дітей з боку однолітків і назвала шляхи їх вирішення.

Волонтери Рівненської обласної організації Товариства Червоного Хреста України розповіли як допомогти людині при сонячному ударі та потопаючому, з практичним відпрацюванням на манекені-тренажері.

Усі діти отримали пам’ятки, буклети та брошури з різноманітної тематики. Сподіваємося, що свої вчинки та дії підростаюче покоління буде робити, зважаючи на правила безпеки життєдіяльності.

Алла Тищенко,
методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 121 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]