НОВИНИ » 2018 » Лютий » 19 » Масляна в Sky UP – про безпеку на відпочинку
16:35
Масляна в Sky UP – про безпеку на відпочинку

Формування відповідального ставлення до власної безпеки має відбуватися на всіх етапах життя людини, а розпочинати його варто з раннього дитинства. Адже відсутність життєвого досвіду, беззахисність та невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину вразливою у всіх відношеннях. Кожній дитині необхідно дати знання основних методів захисту від можливих надзвичайних ситуацій, навчити правилам безпечної життєдіяльності.

Вже звичним для нашого міста стало проведення інформаційно-просвітницьких акцій для дітей у різноманітних місцях масового відпочинку. Відтак, 18 лютого 2018 року на території парку сімейного відпочинку „Sky UP”, проходила дитяча акція до Дня масляної „безпека понад усе”.

Фахівці Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області та Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області прийняли активну участь у проведенні просвітницького заходу, адже зрозуміло, що головне – не тільки уберегти дітей від небезпеки, але й підготувати їх до зустрічі з можливими випробуваннями, сформувати уяву про найбільш небезпечну ситуацію, про необхідність виконання заходів обережності та безпечної поведінки у побуті.

Дійство проходило у два етапи: у приміщенні та на майдані перед будівлею.

Всередині, серед ігрових майданчиків, методисти обласного методичного кабінету в ігровій формі нагадали дошкільнятам та школярам основи пожежної безпеки, безпеки життєдіяльності в побуті, на відпочинку задля запобігання виникнення надзвичайних ситуацій.

Знайомство з дітлахами розпочалося з вікторин та загадок на пожежну тематику з урахуванням вікової категорії. Також хлопчикам та дівчаткам пояснили чому не можна гратися із сірниками, відкритим вогнем та залишати без нагляду ввімкненні побутові прилади. Дітлахи активно розгадували загадки та із задоволенням змагалися під час естафет. Добровольцям довелося добряче постаратися, адже все робилося на швидкість і кожен прагнув перемоги. Проте участь у змаганнях брали не лише діти, а й їхні батьки. Кожен зміг одягнути костюм рятувальника та позмагатися на швидкість. Найспритніші та найактивніші учасники дійства отримали заохочувальні призи та пам’ятки з правилами поведінки у різних надзвичайних ситуаціях.

Працівники ГУ ДСНС України у Рівненській області підготували для відпочиваючих можливість приміряти справжній бойовий одяг та спорядження рятувальників і сфотографуватися у ньому. На подвір’ї рятувальники влаштували демонстрацію пожежно-рятувальної техніки та спалювання опудала зими, яке діти змайстрували на цікавому майстер-класі, що пройшов у закладі.

Всі учасники розваг отримали сувенірну та агітаційну продукцію.

 

Підсумовуючи результати проведеного заходу, можна з впевненістю сказати, що питання безпеки життєдіяльності підростаючого покоління в житті сучасного суспільства посідає особливе місце, адже саме від таких знань та вмінь залежить його майбутнє – щасливе та безпечне.

Алла Тищенко,
методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської

Переглядів: 72 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]