НОВИНИ » 2017 » Червень » 29 » Методична допомога дитячому табору „Сигнал”
16:34
Методична допомога дитячому табору „Сигнал”

29 червня 2017 року Комунальне підприємство „Санаторно-оздоровчий комплекс „Сигнал” Рівненської районної ради” відвідала методист обласних курсів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області. Мета візиту – надання методичної допомоги з питань безпеки життєдіяльності керівному складу і фахівцям, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

Директор підприємства Юрій Халейко постійно дбає про виконання вимог нормативно-правових актів держави у сфері цивільного захисту у дитячій оздоровниці, де діти можуть не тільки відпочити, а й підлікуватися у профілакторії, де про них потурбуються лікар та медичні сестри.

Спільно з відповідальним з питань цивільного захисту Володимиром Субураєм методист проаналізувала стан плануючої документації з питань цивільного захисту, роз’яснила яким чином усунути виявлені недоліки, надала в електронному та друкованому вигляді листівки з безпеки життєдіяльності.

З дітьми табору було проведено бесіди з актуальної літньої тематики, зокрема, небезпека укусів кліщів та змій, безпечний відпочинок на водних об’єктах, сонячний удар, небезпечні знахідки та інші. Діти продемонстрували обізнаність з перерахованих питань, тому є надія, що вони в тій чи іншій ситуації будуть діяти грамотно, щоб вберегти здоров’я і життя своє та людей, які їх оточують.

Наталія Кособуцька,
методист обласних курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 88 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]