НОВИНИ » 2017 » Грудень » 21 » Методичне об’єднання вчителів предмету „Захист Вітчизни”
17:05
Методичне об’єднання вчителів предмету „Захист Вітчизни”

21 грудня 2017 року на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області відбулося засідання методичного об’єднання вчителів предмету „Захист Вітчизни” за Планом проведення щомісячних одноденних інструкторсько-методичних занять та нарад 2017-2018 навчального року.

У роботі методичного об’єднання взяли участь Микола Радько, головний спеціаліст організаційно-інспекторського відділу управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради; Петро Годунко, методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Рівненської області, учителі рівненських шкіл і професійно-технічних навчальних закладів області та фахівці НМЦ ЦЗ та БДЖ Рівненської області.

Зі вступним словом до учасників засідання звернувся голова методичного об’єднання Володимир Коцур, наголосивши на необхідності вивчення програми, що дає учням знання та орієнтує на конкретні уміння й навички, якими повинні володіти школярі в процесі вивчення дисципліни „Захист Вітчизни”.

До проведення засідання долучився викладач кафедри військової підготовки Національного університету водного господарства та природокористування, учасник АТО, який надав рекомендації з питань аспектів підготовки сучасної молоді до служби в лавах Збройних Сил України.За Планом проведення інструкторсько-методичне заняття провів Володимир Павлюк, викладач обласних курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області, котрий розповів про організацію дозиметричного контролю, контроль радіоактивного та хімічного забруднення, наочно продемонстрував роботу з приладами радіаційної розвідки: індивідуальними дозиметрами, дозиметрами-радіометрами. Особливу увагу викладач звернув на сучасні види приладів радіаційного та хімічного контролю, використання засобів колективного та індивідуального захисту.

Проведення засідання методичного об’єднання дало унікальну можливість присутнім обмінятися досвідом, вдосконалити професійні знання, розвивати фаховий потенціал. По завершенні вчителі отримали методичні та відеоматеріали з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Алла Тищенко,
методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 130 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]