НОВИНИ » 2018 » Червень » 22 » МОБІЛЬНИЙ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ НА РОК „БІЛЕ ОЗЕРО”
11:09
МОБІЛЬНИЙ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ НА РОК „БІЛЕ ОЗЕРО”

21 червня на території реабілітаційно-оздоровчого комплексу „Біле озеро”, працівниками Вараських курсів 3 категорії Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області було розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Основним завданням заходу було навчити відпочиваючих правильної поведінки біля води.

З початком літнього періоду, а також купального сезону такі нагадування і роз’яснення є дуже доречними і необхідними. Як свідчить статистика, нещасні випадки найчастіше трапляються при порушенні чи ігноруванні найпростіших правил поведінки біля водойм, і, на жаль, більшість з них завершуються втратою життя.

За словами рятувальників даний водний об’єкт є дуже привабливим для рибалок, які найчастіше потрапляють у неприємні ситуації. Вони сміливо прямують за уловом за встановлену безпечну зону, де глибина сягає 34 метри. Порушуючи правила безпечної риболовлі, вони наражають себе на небезпеку. Також часто трагічно закінчуються нічні прогулянки відпочиваючих на надувних матрацах.

Працівники курсів не втомлюються повторювати, що безпека громадян під час відпочинку на воді лежить не тільки на рятувальниках і власниках комплексу, які відповідають за вчасну підготовку місць для купання та безпечного відпочинку, а й безпосередньо на відпочиваючих, які інколи нехтують елементарними правилами безпеки на воді.

Тому майстри виробничого навчання нагадали відпочиваючим комплексу про важливість дотримання інструкцій та правил перебування біля водойм та під час купання, роздали всім бажаючим пам’ятки про заходи безпеки на воді.

Маємо надію, що спільними зусиллями працівників курсів, рятувальників і працівників РОК „Біле озеро” кількість нещасних випадків буде зменшена.

Ніна Регещук,
майстер виробничого навчання Вараських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 79 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]