НОВИНИ » 2018 » Серпень » 30 » Мобільний навчально-консультаційний пункт навчає правилам пожежної безпеки
15:01
Мобільний навчально-консультаційний пункт навчає правилам пожежної безпеки

Будь-яка пожежа починається із загорання, яке може ліквідувати одна людина, яка знає правила поведінки під час пожежі та має відповідні навички. Пожежа – це неконтрольоване горіння поза спеціальним вогнищем, що розповсюджується. Щорічно від пожеж стається безліч нещасних випадків, завдаються значні матеріальні втрати.

Тому, у разі виникнення пожежі необхідно заздалегідь знати: де і які засоби пожежогасіння розміщуються та як ними користуватися.

29 серпня 2018 року на території Локомотивного ДЕПО Здолбунів майстрами виробничого навчання Здолбунівських курсів 3 категорії було розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

У роботі пункту активну участь взяли працівники адміністрації Локомотивного ДЕПО, робітники цеху ремонтів тепловозів та головний інженер Валерій Берещук.

З працівниками Локомотивного ДЕПО Здолбунів було проведено бесіду та надано консультацію щодо основних дій під час виникнення пожежі. Також усі отримали буклети та пам’ятки застережливого характеру.

Сергій Брикса,
майстер виробничого навчання Здолбунівських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 36 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]