НОВИНИ » 2017 » Листопад » 24 » Мобільний навчально-консультаційний пункт в смт. Гоща
16:28
Мобільний навчально-консультаційний пункт в смт. Гоща

В рамках роботи мобільного навчально-консультаційного пункту з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях 24 листопада 2017 року фахівцями Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області здійснено виїзд у смт. Гоща.

На запрошення до співпраці в ході розгортання та діяльності консультаційного пункту долучилися працівники Гощанської підстанції екстреної (швидкої) медичної допомоги КЗ „Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Рівненської обласної ради, які організували показові заходи щодо надання домедичної допомоги при нещасних випадках та травмуваннях. Волонтер Рівненського обласного благодійного фонду „Майбутнє без СНІДу” розповсюджувала інформаційні матеріали та засоби контрацепції. Студенти-психологи Рівненського державного гуманітарного університету провели тренінг на тему „Як діяти, якщо ви стали заручником”. До проведення заходу також долучилися: інженер (з пожежно-рятувальних робіт) Гощанського районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області Роман Соколик; фахівці Гощанського управління з експлуатації газового господарства ПАТ "Рівнегаз". Рівненська громадська організація „Екоклуб” надала свою друковану продукцію для поширення. Фахівці Навчально-методичного центру провели роз’яснювально-профілактичну роботу з питань безпеки життєдіяльності: дії за сигналами оповіщення під час можливих надзвичайних ситуацій; доводили основні вимоги безпеки при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів та порядок дій під час виникнення пожежі, розповсюдили методичну літературу, листівки та буклети, демонстрували відео ролики: „Надзвичайні ситуації. Пожежі” та „Надзвичайні ситуації природного походження”, що підготовлені працівниками центру.

Робота консультаційного пункту була організована таким чином, щоб кожен його відвідувач міг отримати вичерпну інформацію щодо питань гарантованого забезпечення захисту та порядку дій в умовах надзвичайних ситуацій. Усі присутні отримали на згадку пам’ятки про те, як діяти в екстремальних умовах та що робити у тій чи іншій надзвичайній ситуації. Така застережна інформація для населення на сьогоднішній день є вкрай необхідною та надасть впевненості громадянам у складних екстремальних ситуаціях.

Алла Тищенко,
методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 163 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]