НОВИНИ » 2018 » Лютий » 21 » Мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях
16:21
Мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях

21 лютого 2018 року працівниками Здолбунівських курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області було розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт на території залізничного вокзалу станції Здолбунів.

Під час роботи мобільного пункту активну участь взяли в. о. начальника вокзалу станції Здолбунів Андрій Оніщук, фахівець з питань цивільного захисту Віктор Сова та трудовий колектив станції.

У роботі пункту працівники станції були ознайомлені з правилами пожежної безпеки, експлуатацією пічного опалення, що є досить поширеною причиною виникнення пожеж у побуті в холодну пору року, діями у випадку терористичного акту та у разі виявлення небезпечних знахідок. Також була надана інформація щодо дій при обморожені та епідемії грипу.

У ході бесід кожний бажаючий отримав вичерпну інформацію від майстрів виробничого навчання Здолбунівських курсів про порядок дій в умовах надзвичайних ситуацій та отримав листівки, пам’ятки, буклети, які надав Обласний методичний кабінет НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.

Ігор Іванов,
майстер виробничого навчання Здолбунівських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 107 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]