НОВИНИ » 2018 » Листопад » 30 » На Рівненщині стартувала масштабна соціальна акція
16:15
На Рівненщині стартувала масштабна соціальна акція

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначили 1-го грудня 1988 року після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн світу прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією. Всесвітній день, який щороку відзначається з того часу, сприяє організації зусиль по боротьбі з пандемією ВІЛ-інфекції та СНІДу, що розповсюджується всіма регіонами світу. Вони спрямовані на зміцнення громадської підтримки програм профілактики, на організацію навчання і надання інформації з усіх аспектів ВІЛ/СНІДу.

Хоча 1 грудня – дата, що визначена для проведення Всесвітнього дня боротьби, в багатьох співтовариствах організовується ряд заходів, що проводяться впродовж тижнів і днів до та після офіційного відзначення.

На Рівненщині Європейський тиждень тестувань пройшов в містах Рівне, Дубно та Вараш з 23 по 30 листопада 2018 року. З нагоди цього Дня фахівцями КЗ „Обласний центр громадського здоров’я” Рівненської обласної ради та неурядовою громадською організацією Рівненський обласний благодійний фонд „Наше майбутнє” проведено ряд інформаційно-просвітницьких та профілактичних заходів. Метою котрих є підвищення загального рівня інформованості населення з питань профілактики ВІЛ/СНІД.

30 листопада 2018 року на базі Національного університету водного господарства та природокористування було проведено акцію зі студентською молоддю. До проведено заходу долучилися педагогічні працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області. Окрім питань профілактики інфікування та захисту, усі бажаючі мали змогу ознайомитися з пам’ятками поведінки населення у надзвичайних ситуаціях, отримати інформаційні буклети та профілактичні засоби, а також можливість безкоштовно пройти тестування на ВІЛ-інфекцію з допомогою швидких тестів.

За результатами заходів проведено прес-конференцію, учасники котрої обговорили розповсюдження епідемії ВІЛ на Рівненщині та підкреслили важливість інформаційних кампаній, спрямованих на первинну профілактику для розвитку системи громадського здоров’я.

Алла Тищенко,
методист обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 26 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]