НОВИНИ » 2017 » Серпень » 11 » На території сільської ради розгорнуто мобільний консультаційний пункт
15:06
На території сільської ради розгорнуто мобільний консультаційний пункт

На виконання графіка розгортання мобільних консультаційних пунктів щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях структурними підрозділами Центру на 2017 рік, затвердженого начальником Навчально-методичного центру цивільного захисту і безпеки життєдіяльності Рівненської області,11 серпня 2017 року завідувач навчально-консультаційного пункту м. Дубно розгорнув мобільний навчально-консультаційний пункт з питань цивільного захисту в приміщенні Семидубської сільської ради Дубенського району.

Метою функціонування мобільного консультаційного пункту стало надання методичної допомоги з питань цивільного захисту місцевому населенню.

Під час роботи консультаційного пункту відвідувачі сільської ради отримали інформаційні пам’ятки та буклети про основні аспекти з попередження нещасних випадків і вироблення умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час надзвичайних ситуацій.

Мешканці ознайомились з правилами поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій на воді, домедичної допомоги при утопленні, теплового та сонячного удару. Отримали корисну інформацію щодо організації цивільного захисту на території сільської ради, яка обов’язково стане у нагоді для подальшої діяльності.

Микола Гаврилюк,
завідувач НКП м.Дубно
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 63 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]