НОВИНИ » 2018 » Жовтень » 8 » Надання методичної допомоги – невід’ємна частина підготовки до тренування
12:49
Надання методичної допомоги – невід’ємна частина підготовки до тренування

В рамках підготовки до тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області та її ланок, зокрема Володимирецького району та міста Вараш у разі виникнення надзвичайної ситуації (радіаційної аварії) на ВП „Рівненська АЕС” працівниками Вараських курсів 3 категорії 04 жовтня 2018 року було здійснено заходи з надання методичної допомоги відповідальним працівникам з питань цивільного захисту Володимирецького району.

Проведено зустріч з начальником відділу з надзвичайних ситуацій, ЖКГ та енергоефективності райдержадміністрації Русланом Савсюком, в ході якої було намічено ряд спільних заходів з підготовки та проведення тренування.

Також, відвідано Городецьку сільську раду та спільно з головою Іриною Басік вивчено документацію та розміщення проміжного пункту евакуації. Працівниками курсів надано консультаційно–методичну допомогу з підготовки до тренування та розгортання проміжного пункту евакуації. Запропоновано для ознайомлення та використання в роботі матеріали з проведення тренування в містах Острог та Здолбунів, що проведено 26 вересня 2018 року.

Голові сільської ради було надано інструктивно–консультативну допомогу з питань коригування документації з цивільного захисту та вручено пам’ятки щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях, для розповсюдження серед населення сільської ради.

Валентин Касянчук,
майстер виробничого навчання
Вараських Курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 35 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]