НОВИНИ » 2017 » Вересень » 18 » Нагородження з нагоди Дня рятівника
12:00
Нагородження з нагоди Дня рятівника

 

Відповідно до Указу Президента України від 12 вересня 2008 року № 830/2008 17 вересня у нашій країні відзначається День рятівника. У Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області відбулися урочистості з нагоди свята.

За сміливі і рішучі дії під час ліквідації надзвичайних ситуацій, сумлінне і бездоганне виконання службових обов’язків, досягнення високих результатів у трудовій діяльності нагрудним знаком „Знак Пошани” нагороджений завідувач Острозьких курсів 3 категорії Центру Ярослав Андросюк.

За сумлінне і високопрофесійне виконання службового обов’язку, сміливі та рішучі дії, виявлені під час ліквідації надзвичайних ситуацій, досягнення високих результатів у трудовій діяльності Почесною грамотою Державної служби України з надзвичайних ситуацій нагороджена Наталія Яковець, завідувач обласного методичного кабінету навчально-методичного центру.

Грамоту ДСНС України отримав Василь Кірпічніков, завідувач навчального кабінету (інформаційних технологій) НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.

Нагороди вручив начальник Центру полковник служби цивільного захисту Сергій Вовчук.

Алла Тищенко,
методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 103 | Додав: kvu | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]