НОВИНИ » 2018 » Лютий » 19 » Нарада щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році
16:03
Нарада щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році

16 лютого 2018 року в Дубенській районній адміністрації було проведено семінар-нараду щодо визначення реального стану готовності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році в якій прийняли участь співробітники Служби порятунку Рівненщини, начальник НКП міста Дубно та представники об’єднаних територіальних громад Дубенського району, відділ містобудування та архітектури райдержадміністрації, відділ житлово-комунального господарства та голови сільських рад. У в ході проведення засідання було розглянуто стан готовності до роботи відомчих аварійних бригад, плавзасобів, техніки і автотранспорту, пересувного насосно-силового обладнання. Також уточнено стан відомчих, територіальних та місцевих матеріальних резервів, призначених для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, необхідний аварійний запас матеріальних засобів та паливо-мастильних матеріалів.

У ході наради уточнено перелік місць заторів льоду, перелік населених пунктів та територій Дубенського району, що залишаються незахищеними і можуть підтоплюватись (затоплюватись).

Основна увага була зосереджена на завчасній підготовці до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році, у тому числі на проведенні додаткових запобіжних заходів щодо зменшення можливих наслідків у разі загрози аварійних ситуацій.

Микола Гаврилюк,
завідувач НКП м. Дубно НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 76 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]