НОВИНИ » 2018 » Квітень » 12 » Навчальний семінар з питань цивільного захисту
15:10
Навчальний семінар з питань цивільного захисту

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України та Постанови КМУ від 26.06.2013 №444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях» одним із пріоритетних завдань є навчання населення діям в умовах можливих надзвичайних ситуацій.

11 квітня 2018 року на базі Корецької районної державної адміністрації проведений навчальний семінар по організації та порядку розгортання приймальних пунктів евакуації по прийому та розміщенню еваконаселення з Гощанського та Здолбунівського районів на території Корецького району в разі виникнення радіаційної аварії на ВП «Хмельницька атомна електростанція».

Участь у семінарі взяли заступник голови Корецької районної адміністрації Олександр Сухий, головний спеціаліст відділу архітектури житлово-комунального господарства Ігор Бухал, провідний фахівець оперативного захисту та реагування ДПРЧ-15 Олег Пасічник, фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області, голови сільських рад та директори шкіл Корецького району.

Заступник голови Корецької РДА Олександр Сухий привітав організаторів та учасників семінару, а також звернув увагу на нормативно-правові акти РДА щодо роботи приймальних пунктів евакуації району.

Фахівці Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області розповіли присутнім про організацію роботи приймальних пунктів евакуації.

У ході семінару було продемонстровано відеоролики „Дії населення в разі радіаційної аварії на АЕС” та „Порядок укриття населення в захисних спорудах цивільного захисту”.

У практичній частині семінар-наради на базі Корецької ЗОШ №2 завідувачем сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Ігорем Бухалом та викладачем вищої категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Віктором Зейдою для учасників семінару було проведено практичне заняття з розгортання та роботи приймального пункту евакуації населення.

Володимир Ясеньчук,
майстер виробничого навчання Острозьких курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 118 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]