НОВИНИ » 2017 » Вересень » 8 » Навчальний семінар з питань цивільного захисту населення на базі Заболоттівської сільської ради Володимирецького району
15:42
Навчальний семінар з питань цивільного захисту населення на базі Заболоттівської сільської ради Володимирецького району

7 вересня 2017 року на базі Заболоттівської сільської ради Володимирецького району для мешканців, що проживають в 30 км зоні спостереження Рівненської атомної електростанції, було проведено навчальний семінар з питань цивільного захисту населення, який складався з двох частин: теоретичної та практичної.

Передставниками від Головного управління ДСНС України в Рівненській області був присутній заступник начальника ГУ ДСНС полковник служби цивільного захисту Олександр Мохрик, начальник управління організації заходів цивільного захисту полковник служби цивільного захисту Іван Жакун, секретар евакуаційної комісії Рівненської області Ірина Дідик, провідний фахівець відділу організації заходів ЦЗ Роман Бондар та представник Управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації.

Участь у семінарі взяли представники Сарненського, Костопільського, Володимирецького районів та міста Вараш. Зокрема, заступник начальника цеху радіаційної безпеки РАЕС Олександр Романенко, викладач вищої категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Віктор Зейда, працівники Кузнецовських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області, місцеве населення та інші.

Відкриваючи семінар, голова Володимирецької райдержадміністрації Володимир Хоружий щиро привітав організаторів та учасників семінару. Зі вступним словом до присутніх звернувся заступник начальника ГУ ДСНС полковник служби цивільного захисту Олександр Мохрик, котрий зазначив, що одним із пріоритетних завдань органів виконавчої влади та місцевого самоврядування є навчання населення діям в умовах можливих надзвичайних ситуацій.

В теоретичній частині семінар-наради працівники ГУ ДСНС України в Рівненській області, ВП „Рівненська АЕС”, управління з питань НС та ЦЗН ОДА, Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області розповідали про вплив радіації на організм людини, порядок оповіщення органів влади, про дії населення під час евакуації, роботу збірного пункту та проведення йодної профілактики в разі в разі радіаційної аварії на ВП „РЕАС”. Також продемонстрували учасникам семінару відеофільми про порядок дій населення за сигналом „Увага всім!”, „Порядок укриття населення в захисних спорудах ЦЗ”.

У практичній частині семінар-наради головою Заболоттівської сільської ради та працівниками Кузнецовських курсів 3 категорії було проведено практичне заняття  з розгортання та роботі збірного пункту евакуації.

Юлія Козлова,
завідувач Кузнецовських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 112 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]