НОВИНИ » 2018 » Березень » 15 » Навчально-методичний семінар щодо підготовки органів з евакуації
12:01
Навчально-методичний семінар щодо підготовки органів з евакуації

14 березня 2018 року фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області взяли участь у навчально-методичному семінарі з посадовими особами сільських (міської) рад Корецького району з теми „Підготовка приймального пункту евакуації до дій за призначенням”.

Мета проведення даного заходу: підготовка органів з евакуації до проведення тренувань органів управління і сил цивільного захисту територіальних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту та їх ланок щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій на атомних електростанціях. Тренування заплановано провести у вересні та листопады 2018 року на виконання доручення Прем'єр-міністра України від 03.10.2017 № 39053/0/1-17 щодо підвищення готовності органів влади до виконання заходів захисту населення і територій від масштабних надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

В ході семінару завідувач обласних та м. Рівне курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії та викладач обласних курсів Володимир Павлюк довели до присутніх „Рекомендації ДСНС України стосовно особливостей підготовки та проведення тренувань органів управління та сил цивільного захисту щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій на арсеналах, базах зберігання (складах) озброєння Збройних Сил України, атомних електростанціях та гідроспорудах Дніпровського і Дністровського каскадів”. Педагогічні працівники звернули увагу присутніх на порядок проведення теоретичного навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, а саме обов’язковості навчання посадових осіб місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, які очолюють евакуаційні органи, виконують обов’язки секретарів евакуаційних комісій. Також висвітлили питання оповіщення населення про початок евакуації, порядок підготовки приймального пункту евакуації до дій за призначенням, надали учасникам семінару в електронному вигляді зразки плануючої документації, що розробляється органами з питань евакуації.

Олександр Пархомей,
завідувач обласних курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 156 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]