НОВИНИ » 2018 » Лютий » 20 » Навчання громадян правильним діям у разі виникнення надзвичайних ситуаціях
10:31
Навчання громадян правильним діям у разі виникнення надзвичайних ситуаціях

19 лютого 2018 року фахівцями Острозьких курсів 3-ої категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Острозької міської ради, за адресою м. Острог, вул. Кривоноса, 32 було розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. У роботі мобільного пункту активну участь прийняли начальник ЦНАПу Микола Штундер, колектив та відвідувачі установи.

Під час роботи пункту працівників ЦНАПу та відвідувачів ознайомили з правилами пожежної безпеки у житлових приміщеннях, користування пічним опаленням та послідовністю дій при наданні домедичної допомоги немедичними працівниками постраждалим з опіками. Також надані рекомендації з питань захворювання на грип та ГРВІ. У ході бесіди кожний бажаючий міг отримати від фахівців Острозьких курсів вичерпну інформацію, роз’яснення щодо порядку дій в умовах надзвичайних ситуацій та отримати листівки, пам’ятки із застережною інформацією.

Більшість громадян чітко усвідомлюють важливість проведення такої роботи, особливо в теперішній неспокійний час і саме знання основних правил поведінки в екстремальних, нестандартних ситуаціях допоможе вберегти себе та оточуючих від біди.

Ярослав Андросюк,
завідувач Острозьких курсів 3-ої категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 78 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]